• U Kolory 302, 463 12 Liberec XXV-Vesec
  • Pondělí-Pátek
    8:00 - 17:00
Zavolejte nám +420 776 848 884
Tepelná čerpadla Olimpia Splendid vzduch-voda <br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $mesto1 in <b>/www/doc/www.tepelne-cerpadlo-olimpia-splendid.cz/www/MobilniMenu.php</b> on line <b>2</b><br />

Technická specifikace

Tepelná čerpadla Olimpia Splendid

  • Tepelná čerpadla
  • Klimatizace

Topení vzduch-voda

Monoblokové jednotky

Při použití s řídicí sadou Samsung Mono se může jednotka Mono připojovat k zařízení třetí strany, jako je nádrž na teplou vodu (TUV). Jediná venkovní jednotka eliminuje nutnost vytvořit prostor pro potrubí chladiva, takže instalace je snadná.

ClimateHub Mono funguje díky integrované nádrži hydroboxu jako kompletní řešení Samsung. Jediná venkovní jednotka eliminuje potřebu vytvářet prostor pro potrubí chladiva a usnadňuje instalaci. Potenciál systému lze maximalizovat připojením k chytré síti nebo solární jednotce (PV).

Mono

ClimateHub MonoSplit

Jednotku Split lze kombinovat se zařízením jiného výrobce. Potrubí chladiva připojuje jednu jednotku k hydroboxu namontovanému na zdi, zásobníku teplé vody, podlahovému topení/chlazení a radiátorům. Potenciál systému lze maximalizovat připojením k chytré síti nebo solární jednotce (PV).

ClimateHub Mono funguje díky integrované nádrži hydroboxu jako kompletní řešení Samsung. Jediná venkovní jednotka je připojena k integrované nádrži hydroboxu pomocí potrubí chladiva. Potenciál systému lze maximalizovat připojením k chytré síti nebo solární jednotce (PV).*

EHS Split

EHS ClimateHub SplitAll-in-one

Systém TDM Plus je „vše v jednom“, tzn. vzduch-voda (A2W) a vzduch-vzduch (A2A). Lze jej používat pro chlazení i topení. Umožňuje podlahové topení/chlazení, radiátorové topení i chlazení vzduch-vzduch s různými možnostmi klimatizace. TDM Plus lze kombinovat se zařízením třetích stran. Také lze připojit k chytré síti nebo solární jednotce (PV).

EHS TDM Plus

EHS ClimateHub TDM Plus

Proč je Olimpia Splendid technologickou špičkou?

Díky tisícům mikrootvorů, přes které je chladný vzduch rovnoměrně rozptylován, Vám jednotky WindFree™ umožňují žít, pracovat a relaxovat v pohodlí, aniž byste pociťovali nepříjemný chladný průvan.

Nástěnné klimatizace

WindFreeTM Elite

WindFreeTM Avant

WindFreeTM Comfort

Cebu

LuzonKazetové jednotky

WindFreeTM Mini 4-Way Cassette

WindFreeTM 1-Way CassetteKanálové jednotky

Kanálové jednotky

Kanálové jednotky s integrovaným čerpadlem kondenzátuKonzolová-podparapetní jednotka

Konzolová-podparapetní jednotka

Teplo a teplá užitková voda
jsou vždy k dispozici

úspora energie a ohleduplnost k životnímu prostředí

Kontaktujte nás