• U Kolory 302, 463 12 Liberec XXV-Vesec
  • Pondělí-Pátek
    8:00 - 17:00
Zavolejte nám +420 776 848 884
Tepelná čerpadla Olimpia Splendid vzduch-voda

Zdrojem tepla je venkovní vzduch

Tepelné čerpadlo Olimpia Splendid vzduch/voda

Tepelné čerpadlo vzduch/voda dokáže pokrýt většinu nároků na vytápění. Pro potřeby špiček při velmi nízkých teplotách je však potřeba doplňkový zdroj. Tím může být váš stávající kotel, krbová vložka, solární panely. Nebo je tento doplňkový zdroj součástí zvoleného systému.

  • Tepelná čerpadla
  • Klimatizace

Tepelná čerpadla monoblok

Při použití s řídicí sadou Samsung Mono se může jednotka Mono připojovat k zařízení třetí strany, jako je nádrž na teplou vodu (TUV). Jediná venkovní jednotka eliminuje nutnost vytvořit prostor pro potrubí chladiva, takže instalace je snadná.

Tepelná čerpadla split

Jednotku Split lze kombinovat se zařízením jiného výrobce. Potrubí chladiva připojuje jednu jednotku k hydroboxu namontovanému na zdi, zásobníku teplé vody, podlahovému topení/chlazení a radiátorům.

Tepelná čerpadla All-in-one

Systém TDM Plus je „vše v jednom“, tzn. vzduch-voda (A2W) a vzduch-vzduch (A2A). Lze jej používat pro chlazení i topení. Umožňuje podlahové topení/chlazení, radiátorové topení i chlazení vzduch-vzduch s různými možnostmi klimatizace.

Nástěnné klimatizace

Rezidenční klimatizační systémy společnosti Samsung vám mohou zajistit klidnou, spolehlivou a energeticky účinnou péči o vzduch pro váš domov – bez ohledu na to, kolik máte prostoru.

Multisplitové klimatizace

Systémy Multi Split společnosti Samsung poskytují dokonale optimalizovanou péči o vzduch v menších prostorech. Jejich lehká a kompaktní konstrukce a automatické adresování jedním tlačítkem umožňují snadnou a nízkonákladovou instalaci.

Komerční zařízení

Komerční klimatizační systémy společnosti Samsung využívají pokročilé technologie k zajištění tichého provozu, optimálního komfortu a vynikajícího výkonu.